Слов’янськ без бар’єрів! За результатами Форуму доступності (ФОТО, ВІДЕО)

Слов’янськ без бар’єрів! За результатами Форуму доступності (ФОТО, ВІДЕО). слов’янськ, доступність, мобільність, суспільство, інвалідність

Слов’янськ без бар’єрів! За результатами Форуму доступності. слов’янськ, доступність, мобільність, суспільство, інвалідність

09 жовтня громадська організація “Дотик” провела форум “Доступність – шлях до незалежного життя”, повідомляє «Деловой Славянск».

Панельна дискусія “Доступність у нашому суспільстві” та розробка спільної карти взаємодії. Все це за допомогою БФ “Карітас Краматорськ”- без них ми б не впорались.

Я вірю, що нас почують та ми зможемо зробити місто безбар’єрним – написала у своєму дописі у Фейсбук Олена Шаповал.

ГО “Дотик” презентував соціальний ролік про доступність та мобільність. Активісти звернулись до мешканців міста – дивіться та думайте, усвідомлюйте та не залишайтесь осторонь.

Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами: обмежена мобільність, ментальні та фізичні відмінності, нерозуміння з боку суспільства.

Будь-які бар’єри можна прибрати або здолати, але спочатку їх треба усвідомити.

Ми вирішили приєднатися до “Великої розмови…” Як виконується Конвенція ООН про захист людей з інвалідністю? Чи відчувають люди з інвалідністю свою гідність?

Дякуємо усім, хто долучився до проведення форуму (просимо пробачення у всіх, хто не потрапив на цей захід – умови карантину не дозволяли велику кількість людей).

Ініціатива реалізується в рамках конкурсу міні-грантів для розвитку громадських ініціатив в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки уряду Німеччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*