Вебінар «Як почати радіти життю? Прості кроки по відновленню внутрішніх ресурсів»

Вебінар «Як почати радіти життю? Прості кроки по відновленню внутрішніх ресурсів». світлана насіч, благодійний фонд аік, вебінар, впевненість, догляд

Вебінар «Як почати радіти життю? Прості кроки по відновленню внутрішніх ресурсів». світлана насіч, благодійний фонд аік, вебінар, впевненість, догляд

Навіть під час війни потрібно виділяти час на те, щоб регулярно відновлювати сили, позбавляючись втоми та почуття безсилля. І для цього не потрібно витрачати шалені кошти. Наповнити себе енергією, відновити внутрішні ресурси можна досить просто, застосовуючи на практиці європейський досвід.

Благодійний фонд АІК запрошує вас доєднатися до вебінару із Світланою Насіч, яка має більше 30 років досвіду роботи у beaty-індустрії в Україні та Європі. Вона працювала стилістом, візажистом із багатьма українськими зірками. Останні 10 років живе у Хорватії й не з чужих вуст знає секрети того, як європейські жінки доглядають за собою, аби відчувати себе впевнено та наповненими енергією.

Під час зустрічі ви зможете дізнатися:

  • що варто зробити та на що налаштуватися, аби відчувати впевненість у своїх силах протягом дня;
  • про важливі деталі по догляду за шкірою обличчя з акцентом на натуральні та доступні складові;
  • як зробити швидкий макіяж для настрОю та нАстрою😊 на весь день.

Коли?

28 березня о 14:00.

Де?

На платформі Zoom.

Як зареєструватися?

https://forms.gle/QfNVU2ZBiLrb5G4u5

🔔Якщо виникли запитання?

+380661324039 Світлана

Участь у заході – безкоштовна.

Після зустрічі із пані Світланою вам неодмінно захочеться спробувати на практиці всі її поради, відновивши внутрішні ресурси для активного та наповненого подіями життя.

Благодійна організація “Благодійний фонд “АІК”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*