У Голованівську колишній безробітний допомагає засудженим реадаптуватися до суспільного життя

Незважаючи на свій досить молодий вік, мешканець селища Голованівськ Андрій Б., має вже солідний трудовий стаж. Відразу після закінчення Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, де здобув юридичну освіту, чоловік влаштувався до районного відділу міліції на посаду слідчого.

Андрій Б. з дитинства мав бойовий характер та жагу до справедливості. Залишившись без роботи чоловік не вагався та одразу звернувся за допомогою у працевлаштуванні до Голованівської районної філії обласного центру зайнятості. Знайомство Андрія з фахівцями служби зайнятості розпочалося доволі нестандартно: чоловік одразу ствердно сказав: «Я знаю, ви мені допоможете». І дійсно, його очікування збулися.

Під час спілкування зі своїм кар’єрним радником Андрій Б. повідомив про те, що він майор поліції в минулому та поділився подробицями найскладніших злочинів, які він розслідував, розповів, чому на плечі слідчого лягає не тільки дисциплінарна відповідальність, а й моральна: «Попрацювавши понад 15 років, внаслідок погіршення стану здоров’я, довелося залишити службу. Після проходження реабілітаційного періоду, я одразу розпочав пошуки роботи, і влаштувався до Голованівської ОДПІ юрисконсультом. Та й тут довго не затримався, адже через реорганізацію установи, скорочення штатної чисельності працівників, довелося залишити роботу».

З перших днів перебування на обліку, чоловік розпочав активно співпрацювати зі своїм кар’єрним радником, охоче відвідував запропоновані семінари з техніки пошуку роботи та ін. Під час розмови з фахівцем філії чоловік запевнив, що має намір знайти роботу за здобутою професією та досвідом роботи.

Внаслідок аналізу попиту підприємств на фахівців з юридичною освітою, чоловікові було запропоновано вакансію провідного інспектора Голованівському районному секторі філії Державної Установи «Центр пробації» в Кіровоградській області. Після співбесіди з роботодавцем Андрій одразу ж приступив до роботи.

Сьогодні до обов’язків Андрія Б. входить здійснення нагляду за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням. Чоловік відповідає за проведення соціально-виховної роботи із засудженими, до яких застосовано пробацію, забезпечує дотримання прав і свобод людини під час виконання судових рішень, а також надає роз’яснення з питань, що належать до компетенції органу.

Ірина Слободянюк, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*