У Запоріжжі обговорили проблеми працевлаштування інвалідів (ВІДЕО)

У Запоріжжі обговорили проблеми працевлаштування інвалідів (ВІДЕО). запоріжжя, безробітний, конференція, працевлаштування, інвалідність, person, human face, indoor, clothing, man. A group of people sitting at a table

У Запоріжжі обговорили проблеми працевлаштування інвалідів. запоріжжя, безробітний, конференція, працевлаштування, інвалідність

У Запорізькій області 120 тисяч людей з інвалідністю. І майже всі — безробітні. Роботодавці відмовляються працевлаштовувати цю категорію населення або не створюють спецумови для роботи. Про це повідомляють фахівці. Тому підприємствам нараховують штрафи. Але їх сплачують не всі.

Запоріжець Сергій Карпов має третю групу інвалідності. Чоловік 20 років пропрацював на місцевому заводі. Нещодавно почав лікувати суглоби та грижу хребта. Зараз перебуває на обліку у центрі зайнятості. Каже – з інвалідністю роботу знайти складно.

Сергію потрібно дбати про родину, сплачувати за комунальні послуги та лікуватися. Проте, роботи поки-що немає. Хоча, за словами чоловіка, люди з інвалідністю можуть бути не останніми спеціалістами.

Тому Сергій прийшов на зустріч, присвячену проблемам і перспективам працевлаштування людей з інвалідністю. Організатори конференції кажуть: у невеликому колективі підприємства чи організації повинна бути хоча б одна людина з інвалідністю. Це передбачене законодавством.

Зараз Сергій Карпов продовжує вчитися. Впевнений, що це допоможе йому знайти роботу. Адже свої права чоловік вже добре знає.

Телеканал Z

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*