У Дніпровському районі створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

У Дніпровському районі створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, адаптація, розвиток, створення, інвалідність, indoor, wall, ceiling, floor, furniture, person, room, desk, computer, table. A group of people in a room

У Дніпровському районі створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, адаптація, розвиток, створення, інвалідність

18 жовтня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району міста Києва.

Відтак буде створено сучасний заклад комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю мешканців лівобережної частини Києва. У новоствореному центрі працюватимуть над всебічним розвитком дітей і молоді з інвалідністю, залучатимуть їх до активного соціального життя. Фахівці будуть виховувати у них навички до самообслуговування, адаптовуватимуть до навколишнього середовища. Центр розрахований на 64 місця. Там функціонуватиме відділення ранньої реабілітації, трудової, психолого-педагогічної, фізичної реабілітації та медичного спостереження, а також служба соціального патронату.

«Наразі кількість дітей та молоді з інвалідністю до 35 років, які перебувають в полі зору працівників соціальних служб, закладів освіти та медицини в Дніпровському районі, складає більше 1,5 тисячі осіб. Центр надаватиме комплекс заходів з ранньої, психолого-педагогічної, трудової, фізичної реабілітації дітям з інвалідністю, дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Залучення дітей до адаптації в соціумі відбуватиметься шляхом проведення свят, розваг та конкурсів. Також у закладі опікуватимуться особами віком від 18 до 35 років з порушенням опорно-рухового апарату, з неврологічними захворюваннями, з психічними розладами, з порушеннями зору та слуху», – зазначив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Утримання Центру буде здійснюватись за рахунок бюджетних коштів щорічно, починаючи з 2019 року. Видатки враховуватимуть при складанні бюджетного запиту Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією. Крім того, в планах звернутися до Київського міського фонду соціального захисту інвалідів за допомогою профінансувати придбання обладнання для новоствореного Центру, а також до благодійних організацій та фондів.

Рішення підтримали 78 депутатів.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*