Запорізькі спортсмени-інваліди підсумували свої перемоги й нагороди

1 16 1 pic 18259 1. спортсмени

Запорізьким регіональним центром з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» підбито підсумки досягнень та напрацювань вихованців за поточний рік. Завдяки злагодженій роботі центру та команди ДЮСШ у 2014 році спортсмени вкотре продемонстрували свій професіоналізм на змаганнях як національного, так і міжнародного рівня.

За даними управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації, на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату, який відбувся в Дубаї, запорізька спортсменка Раїса Топоркова виборола золоту медаль, а Аліна Кумейко перемогла серед юніорів.

Першою на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з порушенням ОРА була запоріжанка Вікторія Савцова (вільний стиль). Новий світовий рекорд на дистанції 100 м брасом встановив наш плавець Олексій Федина.

Регулярними стали перемоги вихованців «Інваспорту» в численних чемпіонатах України, області та міста, завдяки яким запорізькі спортсмени поповнили скарбничку регіону на 54 золоті медалі, 39 срібних та 10 бронзових. Нагороди рідному краю принесли й жіноча та чоловіча команди області з баскетболу серед спортсменів з порушенням слуху, які вже протягом кількох років беруть участь у всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» серед дітей до 15 років. Призерами змагань також стала збірна області з плавання серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушенням зору. Загалом спортсмени привезли додому 12 золотих медалей, вісім срібних і три бронзових.

Проте незмінними залишаються й негативні моменти. Однією з головних проблем наразі є відсутність власних приміщень для занять спортом. Через це виникає проблема з тренерським складом, бо неможливо залучити спеціалістів високого рівня, не надавши їм гідне робоче місце, професійний спортінвентар.

На сьогодні, як повідомив директор дитячої юнацької спортивної школи «Інваспорт» Дмитро Перепльотчиков, спортсмени тренуються на спортивних базах, які надаються центру на безкоштовній основі. Це спорткомплекс «Запоріжсталь», спортмайданчик Класичного приватного університету, школи № 1 та № 38, спортбаза ДЮСШ № 7, басейни «Салют», «Спартак», «ШВСМ», спортивний клуб «Торпедо», дитяча школа-інтернат № 3, Кам’янська школа-інтернат.

Управління у справах преси та інформації

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*