Перше місце у світі: результат виступу українських паралімпійців на зимовому кубкові світу

Перше місце у світі: результат виступу українських паралімпійців на зимовому кубкові світу. кубок світу, біатлон, виступ, лижні перегони, паралимпиец, person, outdoor, posing, skiing, snow, clothing, group, sports equipment, people, snowboarding. A group of people posing for a photo

Перше місце у світі: результат виступу українських паралімпійців на зимовому кубкові світу. кубок світу, біатлон, виступ, лижні перегони, паралимпиец

Тріумфально – 30 медалями – 19 грудня, на День Святого Миколая, завершили українські паралімпійці кубок світу 2018 року з лижних перегонів та біатлону. Прекрасний подарунок Україні з 5 золотих, 14 срібних та 11 бронзових нагород та першого місяця за загальною кількістю медалей та 3-го – за “золотом”.

Цікаво, що два дні підряд: і 18 грудня, і19 грудня – українські паралімпійці показали практично однакові результати.

Кононова Олександра та Ляшенко Людмила у класі стоячі вибороли 2 золоті та 1 срібну та 1 бронзову медалі (відповідно) (у спринті та у класиці, біатлон).

Шишкова Оксана – відповідно 2 срібні медалі (порушення зору), Решетинський Ярослав – 2 срібні медалі (порушення зору), Радь Тарас – 2 срібні медалі (клас сидячі).

У Вовчинського Григорія (клас стоячі) – 1 бронзова нагорода у спринті (біатлон).

Вболівали за кожного з них – а у складі національної збірної команди 18 спортсменів (11 чоловіків та 7 жінок) – з офіційним діджітал-партнером команди – компанією Lifecell.

Офіційні результати: https://www.paralympic.org/nordic-skiing/live-results/info-live-results/nsgf18/eng/zz/engzz_general-medal-count.htm

Найкраще за всі дні змагань від команди України виступила Кононова Олександра, котра виборола 3 золоті та 2 бронзові нагороди. Вітаємо Сашу з яскравим поверненням в команду та бажаємо, щоб ще більше зміцнювались її сили. Також бажаємо кожному чемпіону та призеру ще яскравіше проявити себе у продовженні цього зимового сезону 2018/2019 рр., а кожному із учасників кубку світу – здійснити свою мрію у наступному році!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Національний комітет спорту інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*