Спортсмен із Рівненщини представлятиме Україну на Паралімпійських іграх у Токіо

Спортсмен із Рівненщини представлятиме Україну на Паралімпійських іграх у Токіо. ittf, віктор дідух, паралімпійські ігри, токио, спортсмен

Спортсмен із Рівненщини представлятиме Україну на Паралімпійських іграх у Токіо. ittf, віктор дідух, паралімпійські ігри, токио, спортсмен

Міжнародна федерація настільного тенісу (ITTF) опублікували список атлетів, які кваліфікувалися на Паралімпійські ігри в Токіо.

Україну представлятимуть вісім спортсменів. Про це повідомляє «Спорт.Район» з посиланням на сторінку «PLAYPRO.media» у фейсбуці.

До Токіо вирушать Віктор Дідух, Наталія Косміна, Марина Литовченко, Володимир Єзик, Василь Петрунів, Максим Ніколенко, Іван Май та Лев Кац.

Спортсмен із Рівненщини представлятиме Україну на Паралімпійських іграх у Токіо. ittf, віктор дідух, паралімпійські ігри, токио, спортсменКолаж PLAYPRO.media

Віктор Дідух – уродженець Зарічненського району Рівненщини. Займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Він – Майстер спорту України міжнародного класу, Заслужений тренер України. 2016 року Віктор Дідух нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Варто зазначити, що це не остаточна кількість представників України. Перед Паралімпіадою планують провести ліцензійний турнір, переможці якого також вирушать у Токіо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*