У Кіровограді пройшов фестиваль творчості та талантів “Ми діти твої, Україно!” (ФОТО)

У Кіровограді пройшов фестиваль творчості та талантів “Ми діти твої, Україно!” (ФОТО) ФЕСТИВАЛЮ

18 травня пройшов (вже вдруге у Кіровограді) міський дитячий фестиваль творчості та талантів “Ми діти твої, Україно!” започаткований Всеукраїнською громадською організацією “Народна академія творчості”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Прес-реліз: Європейський футбольний тиждень – 2016 в Україні

Прес-реліз: Європейський футбольний тиждень – 2016 в Україні СПЕЦІАЛЬНА ОЛІМПІАДА ІНВАЛІДІВ

З 21 по 29 травня 2016 року, в 50 країнах Європи/Євразії, в тому числі і в Україні, вже в шістнадцятий раз пройде Європейський футбольний тиждень (ЄФТ) Спеціальної Олімпіади.

Головною метою цьогорічного ЄФТ є залучення гравців з відхиленнями у розумовому розвитку до 12 років (U12) до гри у «об’єднаний» футбол та до більш здорового та активного способу…

Детальніше…Додати коментар (0)

На догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А надали надбавку

На догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А надали надбавку ДОГЛЯД

Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи” (№0933).

Детальніше…Додати коментар (0)

Про основи соціальної захищеності інвалідів

Про основи соціальної захищеності інвалідів ІНВАЛІДІВ

Про основи соціальної захищеності інвалідів надає роз’яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Маковій Алла Сергіївна.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» (далі – Закону) для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій…

Детальніше…Додати коментар (0)

В області стартувала тренінгова програма «Створюємо світ без бар’єрів»

В області стартувала тренінгова програма «Створюємо світ без бар’єрів» ІНВАЛІДНІСТЮ

16 травня на базі Центру реабілітації «Гармонія» стартувала Тренінгова програма «Створюємо світ без бар’єрів», яку реалізують Громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» та Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. На перший тренінг прибули групи з м. Хмільника, м. Козятин, Хмільницького та Козятинського районів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Шляхи вирішення питань зайнятості інвалідів в Донецькій області

Шляхи вирішення питань зайнятості інвалідів в Донецькій області ІНВАЛІДНІСТЮ ІНВАЛІДІВ

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з Українською асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США реалізують Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Детальніше…Додати коментар (0)

На перехрестях встановлюватимуть пандуси для маломобільних людей (ВІДЕО)

На перехрестях встановлюватимуть пандуси для маломобільних людей (ВІДЕО) ПАНДУСИ

Відсутність пандусів на перехрестях вулиць, біля держустанов у Кіровограді ускладнює пересування людей, що прикуті до візків.

«Не можу виїхати у місто. Не можу поїхати в аптеку, магазин чи комунальні послуги сплатити. Місто не облаштоване для потреб інвалідів», – скаржиться кіровоградка Тетяна, яка уже 5 років пересувається на візку.

Детальніше…Додати коментар (0)