На Прикарпатті голова медкомісії вимагав 500 доларів США хабара (ФОТО)

1 29 6 PM327image002 2 2. вимагав

За погодження офіційних документів для оформлення групи інвалідності завідуючий поліклінікою та одночасно голова наглядової комісії вимагав від громадянина неправомірну вигоду. Під час отримання частини грошових коштів його затримали оперативники Управління захисту економіки.

Детальніше…Додати коментар (0)

Відбувся iForum 2016

1 29 5 DSC01217 1 2. iforum

20 квітня 2016 року у місті Києві у восьмий раз пройшла найбільша офлайн конференція в Україні.

Український форум інтернет-діячів є суспільним рухом, створеним групою ентузіастів. Він присвячений проблемам розвитку Інтернету і охоплює увесь спектр пов’язаних із ним питань. Спочатку ідея iForum полягала у тому, щоб зібрати усіх інтернетчиків країни…

Детальніше…Додати коментар (0)

Миколаївське УВП УТОГ розширює виробництво, щоб забезпечити роботою інвалідів

1 29 4 IMG 4900 2. утог

Миколаївське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих працює всупереч економічній ситуації в країні. Тут як і раніше виготовляють корпусні меблі, і навіть розширюють виробництво.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Берег надії» приймає особливих гостей (ВІДЕО)

1 29 3 image 309 2. берег надії

Хмельницький. В інвалідів-калясочників нашого міста вперше з’явилась можливість відпочити та оздоровитись у Рекреаційному центрі сімейного типу «Берег надії». 14 членів громадської організації «Світ без бар’єрів» відпочиватимуть за кошти міського бюджету.

Детальніше…Додати коментар (0)

Мэр Кременчуга готов проехать по городу в инвалидной коляске

1 29 2 e307c35f85dc4ba649e36a7db76d7a56 XL 2. инвалидов

Инвалиды лично приехали выступить на сессии Кременчугского горсовета, с просьбой обустроить удобные пандусы, в соответствии с депутатским запросом.

Депутатский запрос Владимира Шибашова (фракция Рідне місто) о внесении изменений в городскую программу «Турбота» поддержали его коллеги из Кременчугского горсовета на сессии…

Детальніше…Додати коментар (0)

Близько 400 дітей з проблемами слуху, зору та іншими вадами показали свої таланти (ВІДЕО)

1 29 1 image 299 2. особливими потребами

Полтава. Близько 400 дітей з проблемами слуху, зору та іншими вадами показали свої таланти. В ОЦЕВУМі пройшов фестиваль «Повір у себе». Для Полтавщини він став вже традиційним.

Детальніше…Додати коментар (0)

Реанімація паралізованого і таємниці роботи мозку (ВІДЕО)

1 28 6 03 Photo Patient 01-copy 2. імплантат

Двадцятичотирирічний американець Єн Буркгардт з Дубліна (Огайо), усі чотири кінцівки якого паралізовані, став першою людиною, якій вживили спеціальний імплантат, що надсилає сиґнали від мозку до м’язів, дозволяючи відновити деяку рухомість у правій руці та зап’ястку. Цей випадок має ще й важливе теоретичне значення, адже проливає світло на те, як мозок реагує на травми й відновлюється після них.

Детальніше…Додати коментар (0)

Для українських інвалідів Європа зовсім не “без бар’єрів” – активісти

1 28 5 1461758236-5223-analitik-oo-evropa-bez-barerov-ekaterina-kulcickaa 2. інвалідністю, інвалідів

Представники громадської організації «Європа без бар’єрів» стверджують, що одним з суттєвих візових бар’єрів для людей з інвалідністю в Україні є фінансова недоступність візового збору та транспортні витрати.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Кіровограді розпочинає свою діяльність недільна школа для дітей з особливими потребами

1 28 4 news big 28304 1 2. особливими потребами

При Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кіровограда розпочинає свою діяльність недільна школа для діток з особливими потребами. Під час занять на дітей чекають цікаві майстер-класи, різноманітні розвиваючі завдання, ігри та уроки Біблійної історії. Заняття будуть проводитись по суботах двічі на місяць.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Рівному люди з обмеженими можливостями скаржаться на погано створені умови для їх пересування містом (ВІДЕО)

1 28 3 news42670 2. особливими потребами

З’їхати на інвалідному візку по цих сходах і важко, і небезпечно. У Рівному люди з обмеженими можливостями скаржаться на погано створені умови для їх пересування містом. Вони вже втомилися просити в чиновників навести порядок, адже все чого вони хочуть, це вільно пересуватися містом без сторонньої допомоги. Щоб хоч якось вирішити ситуацію, люди звернулись до «Народного Контролю».

Детальніше…Додати коментар (0)

Сторінка 1 из 15
1 2 3 15