В Днепропетровске прошел фестиваль для детей с ограниченными возможностями «Услышать друг друга» (ВИДЕО)

1 01 1 1412003650142. ограниченными физическими возможностями

Их называют детьми солнца и маленькими ангелами. Они заметно отличаются от других. Их движения замедленны, как в воде. Дети с ограниченными физическими возможностями в эту субботу танцевали, рисовали и радовались жизни наряду с другими.

Детальніше…Додати коментар (0)

Який у працюючого краянина-інваліда статус у правовому полі?

1 15 92219753-FD53 1. мсек, реабілітації, інваліда, інвалідності, floor, indoor, furniture, desk, table, chair, wheelchair. A group of people in a room

Відповідно до статті 1 Закону № 875 інваліди в Україні володіють усією повнотою соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод, закріплених Конституцією України, законами України та міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Детальніше…Додати коментар (0)

В державній адміністрації пройшла дружня зустріч з делегацією із Швейцарії

1 30 5 841237 2. парасолька

Минулого тижня голова Тячівської РДА Петро Голубка провів зустріч з делегацією із Швейцарії, яка приїхала на відзначення 5–ої річниці соціального Центру «Парасолька». Отож під час святкування керівник району запросив закордонних гостей в райдержадміністрацію для дружньої розмови. У роботі зустрічі також взяли участь міський голова Іван Ковач та директор Центру Оксана Лукач.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Києві інвалідів не пускають в міський транспорт

1 30 4 71 main 1 2. інвалідів

В Києві йде справжня війна між інвалідами та водіями громадського транспорту. Люди у візках можуть до години чекати транспорту на зупинці – адже водії тролейбусів і автобусів не пускають візочників в салони, а іноді й відверто грубіянять. У “Київпастрансі” визнають: проблема дійсно є, але викритих у хамстві водіїв тут же карають.

Детальніше…Додати коментар (1)

Чемпіон з Броварів

1 30 3 0088 1 2. василя закревського, триатлону

Місто Бровари вже давно має славу одного із найспортивніших міст України. Про це доводять нам такі гучні імена як брати Клички, Юрій Нужненко, Сергій Дзинзирук, Олександр Багач, Олег Лісогор, Сергій Бреус, Андрій Коваль, Максим Кайдан, Наталія Пигида та інші. Вони багато зусиль вклали, щоб про нашу країну почули у всьому світі. Це фізично здорові люди, які ставали чемпіонами України, Європи та світу.

Детальніше…Додати коментар (0)

Дарунок богинь

1 29 e9c7514aeba36f94a28e9bf2be161. білої тростини, незрячі, сліпих, інвалідів

15 жовтня – Міжнародний день білої тростини.

Як розповідає один з древньогрецьких міфів, в дуже давні часи юнак на ім’я Тиресій ненароком убив священну змію-самицю. За це Боги покарали його, перетворивши на жінку. Сім років по тому він знову убив змію, цього разу самця. За такий вчинок боги повернули його на чоловіка.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ми не склали руки, бо маємо крила!

1 30 IMG 0224 2. театру

Ми не такі, як усі, бо маємо величезну силу волі та жагу життя, вміємо посміхатись, коли боляче, вміємо радіти, коли сльози на очах. Ми маємо вади здоров’я кожен свої – хто з дитинства, хто захворів вже дорослим. Але це не стало поштовхом скласти руки, бо в нас виросли крила, які дають сили на безмежні фантазії та досягнення.

Детальніше…Додати коментар (0)

Люди з особливими потребами та бійці з АТО вийшли на «Марш миру» в Києві (ВІДЕО)

1 29 8 712595. поранення

Понад дві тисячі активістів – люди з особливими потребами, представники громадських організацій з усіх регіонів України, члени паралімпійської та дефлімпійської збірних України, а також бійці з АТО – вийшли в суботу на марш «За мир!» у Києві.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Києві 2 жовтня протестуватимуть інваліди-регресники

1 29 7 img 2936. україни

2 жовтня близько 200 інвалідів-регресників з міста Павлоград їдуть до Києва – відстоювати свої права. До них приєднаються шахтарі-регресники з інших міст. Про це йдеться на офіційному сайті Обласного об’єднання Незалежної профспілки гірників України Західного Донбасу.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Прятался в гараже у соседа, а по ночам падал на пол и накрывался матрасом» – история парня-колясочника, эвакуированного из Кировского

1 29 6 972 0 orig 2. города

Сергей, 31-летний мужчина из города Кировское Донецкой области, уже 9 лет прикован к инвалидной коляске. В 2005 году, в возрасте 22 лет, когда он работал на скипах шахты «Донецкая» в Торезе, случился несчастный случай. Сергей получил тяжелейшую производственную травму, его позвоночник был сломан в двух местах и раздавлена грудная клетка. В критическом состоянии парня доставили в больницу, провели несколько операций.

Детальніше…Додати коментар (0)

Сторінка 1 из 15
1 2 3 15