Віктор Бугайчук привітав полтавського плавця Євгена Богодайка зі званням кращого параолімпійця світу

1 17 2 1 160 2. плавання

1 17 2 1 160 116 вересня голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук особисто привітав вихованця дитячої обласної реабілітаційно-спортивної школи інвалідів Євгена Богодайка із визнанням його Міжнародним Паралімпійським комітетом кращим параолімпійцем світу серпня 2014 року.

Голова ОДА вручив Євгену Богодайку сертифікат на отримання грошової винагороди в розмірі 8 тисяч 300 гривень, а тренеру Євгена, що підготував його до численних перемог на міжнародних змаганнях, – Іллі Калайді – торт та квіти.

«Хочу побажати, щоб Ви якомога частіше переживали отой неповторний стан переможця, коли піднімається Прапор нашої держави на славетний п’єдестал. Спортивного довголіття Вам та життєвих гараздів», – побажав Віктор Бугайчук спортсмену.

Керівник області зауважив, що Полтавська облдержадміністрація буде постійно підтримувати розвиток спорту та тих людей, які ним займаються.

У свою чергу Євгеній Богодайко подякував усім за допомогу: «Для мене, як спортсмена, дуже важливо, що у місті, де я проживаю та тренуюсь, про нас не забувають. Дякую за підтримку!».

Цьогоріч кожну завойовану нагороду посвятив бійцям, що перебувають у зоні АТО, говорить Євген. «Кожна перемога приносить двоякі враження. Хочеться і плакати, і сміятися водночас. Але так приємно, коли лунає Державний Гімн та майорить синьо-жовтий Прапор. Хочеться, щоб про Україну знали усі!» – додав спортсмен.

«Переконаний, що зараз Євген здобуває неоціненний досвід”, – сказав Віктор Бугайчук тренеру Євгена. Адже спорт, за словами керівника ОДА, привчає до дисципліни та самоконтролю. Віктор Бугайчук висловив вдячність колективу дитячої обласної реабілітаційно-спортивної школи інвалідів за здобуття таких високих результатів, що прославляють не лише Полтавщину, а й Україну.

Довідка: Полтавець Євген Богодайко минулого місяця на чемпіонаті Європи з плавання, що проходив у Ейндховені (Голландія), завоював 9 медалей (сім золотих і дві срібні). За підсумками серпня місяця його визнано кращим серед спортсменів-паралімпійців усього світу. Таких успіхів Євгенію вдалося досягти, дякуючи власним зусиллям та роботі тренерського складу. Плаванням юнак займається з 10 років, тренується по 10 разів на тиждень.

На чемпіонаті Європи з плавання серед параолімпійців збірна України з Євгеном у складі стала першою в командному заліку, обігнавши за кількістю нагород збірну Росії.

Премія, яку голова ОДА вручив спортсмену, виділена з обласного бюджету і передбачена для переможців міжнародних змагань.

Полтавська обласна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*