Семінар з роботодавцями на тему: «Правові аспекти працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями»

Семінар з роботодавцями на тему: «Правові аспекти працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями». козова, працевлаштування, роботодавець, семінар, інвалідність, floor, indoor, table, furniture, person, computer, room, clothing, chair, people. A group of people sitting in a room

Семінар з роботодавцями на тему: «Правові аспекти працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями». козова, працевлаштування, роботодавець, семінар, інвалідність22 травня 2018 року у приміщенні Козівського районного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему «Правові аспекти працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями» Взяли участь у семінарі -заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Козівської РДА – Мельник В.Л., представники ПОУ, які не виконали норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у 2017 році. – ПАП «Злагода», КП «Благоустрій», відділ освіти Козлівської с/р, Козлівська місцева пожежна охорона, 18 державна пожежно-рятувальна частина УДСНС України у Тернопільській області, УДКСУ у Козівському районі, відділ культури і туризму Козівської РДА, Козівська селищна рада.

Працівники центру зайнятості проінформували роботодавців про те, що роботодавець самостійно, або за допомогою центру зайнятості здійснює підбір та працевлаштування інвалідів на створене згідно з нормативом робоче місце. Ознайомлено присутніх роботодавців з професійно-кваліфікаційним складом безробітних осіб з обмеженими фізичними можливостями, які знаходяться на обліку.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Козівської РДА Мельник В.Л. ознайомив присутніх як встановлюється норматив 4 % квоти, розмір санкцій за невиконання нормативу робочих місць, та подання звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів до фонду.

Роботодавці мали можливість отримати вичерпні відповіді спеціалістів на їх запитання.

Голояд Н.М.- начальник відділу взаємодії з роботодавцями Козівського РЦЗ

Козівська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*