Як Україна «списує» своїх хворих

1 28 20130228103740 2. орфанних, рідкісних хвороб, фенілкетонурію, целіакія

Сьогодні Міжнародний день рідкісних хвороб. «Коментарі» з’ясували, що в Україні більшість таких пацієнтів кинуті напризволяще.

Щотижня у світі з’являється в середньому п’ять нових захворювань. Вони могли існувати й раніше, але зустрічаються так рідко, що медикам просто не вдається визначити, від чого страждає пацієнт.

Детальніше…Додати коментар (0)

Право на льготный проезд для инвалидов

1 28 proezd 2. инвалиды, льготный проезд

Законом Украины «Об основах социальной защищенности инвалидов в Украине» определено, что инвалиды, дети-инвалиды и лица, сопровождающие инвалидов первой группы или детей-инвалидов, имеют право на бесплатный проезд в пассажирском городском транспорте, а также всеми видами пригородного транспорта.

Детальніше…Додати коментар (2)

«У себе потрібно вірити, навіть коли здається, що не вистачить сил»

1 28 gorobec 1 2. вадами зору

Спортивними досягненнями українців з обмеженими можливостями сьогодні нікого не здивуєш – їх силі, витривалості та мужності можуть позаздрити здорові люди. Та рідко хто замислюється, скільки волі до життя у кожній нагороді, яку вони привозять додому. У 54-річного Василя Горобця – більше тридцяти медалей з чемпіонатів для спортсменів із вадами зору. П’ять разів він поновлював рекорди України з пауерліфтингу.

Детальніше…Додати коментар (0)

Аутизм – не повод отказаться от обычной жизни! История успеха Тимура

1 28 DSC 2694 2У сына Евгении Паничевской, главы Ассоциации родителей детей с аутизмом, Тимура – диагноз аутизм, но она не опустила руки, и в следующем году, благодаря качественной подготовке ребенка, он пойдет в обычную школу.

Детальніше…Додати коментар (0)