Молодь з інвалідністю запросили на квест (ФОТО)

1 30 7 IMG 20921 1 2. інвалідністю

28 квітня 2015 року в рамках міського заходу ЦСССДМ для молоді з інвалідністю відбувся квест «Відомий – невідомий Київ». В цьому році естафету прийняв Дарницький район м. Київ з нагоди 80-річчя з дня свого заснування.

Детальніше…Додати коментар (0)

Фахівці Мінсоцполітики взяли участь у IV засіданні Комітету експертів з питань прав осіб з обмеженими можливостями Ради Європи

1 30 6 PM732image002 2. обмеженими можливостями, реабілітації, інвалідністю, інвалідів

У Французький Республіці (м. Страсбург) відбулось IV засідання Комітету експертів з питань прав осіб з обмеженими можливостями Ради Європи.

Під час засідання Комітету країнами-членами обговорено імплементацію Плану дій Ради Європи щодо сприяння правам і повній участі людей з обмеженими можливостями в суспільстві:…

Детальніше…Додати коментар (1)

Питання вирішення проблем дітей з інвалідністю потребує першочергової уваги і має бути включене до програм розвитку і реформ – Микола Кулеба

1 30 5 32712 2. реабілітації, інвалідністю

В Адміністрації Президента України під головуванням Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби відбувся круглий стіл на тему “Захист прав дітей з особливими потребами”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Утверждены нормативы предоставления реабилитационных услуг инвалидам

1 27 1 173994 2. реабилитации

Минсоцполитики приказом от 31 марта 2015 года № 352 утвердило Социальные нормативы в сфере предоставления реабилитационных услуг инвалидам и детям-инвалидам.

Нормативы вводятся с целью обеспечения реабилитации, адаптации инвалидов и детей-инвалидов (далее – Получатели), компенсации ограничений жизнедеятельности и их интеграции…

Детальніше…Додати коментар (0)

В Одесі відбулася робоча зустріч «Офтальмологічне протезування інвалідів АТО в одеському регіоні»

1 30 3 drogi med-okulista1 2. протезування, інвалідів

На базі Одеського національного медичного університету відбулася робоча зустріч на тему «Офтальмологічне протезування інвалідів АТО в одеському регіоні», у якій взяли участь: представник Бюро ВООЗ в Україні, професорсько-експертний склад Одеського національного медичного університету, представник міжнародної асоціації молодих науковців «Здоров’я та довкілля», регіональні та професійні представники медіа.

Детальніше…Додати коментар (0)

На рівні з іншими

1 30 2 09d 2 2. аутизму

Вихователі ясел-садка компенсуючого типу № 60 знайшли підхід до дітлахів із особливими потребами. Фахівці, які присвячують своє професійне життя херсонській малечі, представили власні напрацювання та методики роботи із дітьми, які мають прояви аутизму. Досвідчені логопеди, дефектологи та психологи завітали до взірцевого дошкільного закладу заради того, аби обмінятись досвідом виховання особливих хлопчиків та дівчаток.

Детальніше…Додати коментар (0)

На сцені – особливі актори

1 30 1 476 2. реабілітації

Кузнецовськ. Як відомо, соціальна реабілітація охоплює широкий спектр форм і методів, спрямованих на подолання фізичних, сенсорних, комунікативних та інших порушень дітей та молоді з функціональними обмеженнями, досягнення ними якомога повнішої незалежності.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Сумах маршрутки для інвалідів стануть примітнішими

1 29 3 1430219879 dostupnst 2. інвалідів

Міська влада зобов’язала приватних перевізників позначити транспорт, пристосований для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, міжнародним символом доступності.

Детальніше…Додати коментар (0)

Професіографічна екскурсія в музичну школу

1 29 2 37962 2. дітей

Нещодавно фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, якими опікується Комунальний заклад “Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів” була проведена презентація професії викладача в музичній школі.

Детальніше…Додати коментар (0)

Сторінка 1 из 13
1 2 3 13