Особам з інвалідністю – особлива турбота і увага

1 01 1 index 2. обмеженою працездатністю, інваліди

З початку року на обліку в Першотравневому районному центрі зайнятості перебувало 25 осіб з інвалідністю. 5 осіб з обмеженою працездатністю були працевлаштовані до СТОВ «Агрофірми Надія», ПП «Джеломанов К.М.», агроцеху № 10, Управління праці та соціального захисту населення, ФОП Глушич В.В. 2 безробітні брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, 1 – проходив професійне навчання.

Детальніше…Додати коментар (0)

Міжнародні авторалі в Броварах

1 31 6 4291orig 1 2. інвалідів

20-22 травня 2016 року в м. Боярка та м. Бровари (Київської області) пройдуть VII Міжнародні авторалі серед осіб з інвалідністю.

Крім учасників зі всієї України були запрошені учасники з Німеччини, Польщі, Молдови, Придністров’я, Білорусі.

Детальніше…Додати коментар (0)

Депутатский корпус Мариуполя призывает всех поддержать инициативу общественников по созданию центра для детей, живущих с аутизмом

1 31 4 IMG 20160429 135758 1 2. аутизма, реабилитационного центра

2 апреля – Всемирный день распространения информации о проблемах аутизма. Этой теме был посвящен брифинг, который прошел 29 марта в библиотеке им. Короленко.

Цель этой благотворительной акции – привлечь внимание горожан к проблеме аутизма, проинформировать родителей детей с аутичным спектром расстройств, что они не одни…

Детальніше…Додати коментар (0)

Запоріжцям з обмеженими можливостями допомагають інноваційними методиками

1 31 3 foto 1 2. організації

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан та представники громадськості відвідали обласну громадську організацію “Людям потрібні люди”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як людині на візку пересуватися дорогами Рівного? (ВІДЕО)

1 31 2 image 111 2. візку

Проїжджа частина – ділянка небезпечна для пішохода. А якщо це людина у візку, рух удвічі ускладнений. На собі це вже 25 років відчуває подружжя з Рівного. Адже долають шлях до найближчого ринку під гучні сигнали авто. Кажуть, ризикують лише з однієї причини – проїхати людині з особливими потребами на візку підземним переходом просто неможливо.

Детальніше…Додати коментар (0)

Театр Івано-Франківська – єдиний в Україні повністю обладнаний для потреб людей з обмеженими можливостями (ФОТО)

1 31 1 1XHPJ1 1 2. людей

У Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка обладнали ліфт, призначений для людей з особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Параюристи надавали інвалідам безоплатну правову допомогу

1 30 6 SAM 3584 2. інвалідів

29 березня в приміщенні Полтавської обласної ради в рамках Меморандуму про співпрацю з Полтавським обласним осередком Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» провів роботу виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань. Працівники Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студент-правознавець навчального юридичного центру ВНЗ…

Детальніше…Додати коментар (0)

Львів’янин з ДЦП ногами малює картини, аби допомагати іншим (ВІДЕО)

1 30 5 image 104 2. картини

У 36-річного Богдана Жуковського зі Львова гіперкінетична форма церебрального паралічу, тож єдиний спосіб рухатися для нього – візок. Та попри це, аби не падати духом й іншим дарувати радість, малює картини… ногами.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Полтавщині виборчі дільниці сіл більш доступні для людей з інвалідністю

1 30 4 dscn8236 1 2. доступності, інвалідністю

Оприлюднили результати першого етапу аудиту безбар’єрності виборчих дільниць області для людей з інвалідністю.

За два місяці аудитори обстежили 1269 об’єктів – перевіряли, чи доступні вони для мало мобільних груп та виборців з інвалідністю. Про результати йшлося на апаратній нараді в голови області.

Детальніше…Додати коментар (0)

Сторінка 1 из 15
1 2 3 15