Хлопець із синдромом Дауна символічним голом відкрив благодійний турнір з міні-футболу «Кубок відкритих сердець 2016» (ФОТО)

1 26 6 Денис-1 2. синдромом дауна

Київ. Вихідними у спорткомплексі ЦСКА пройшов шостий благодійний турнір по міні-футболу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець 2016». Цього року завдяки турніру вдалося зібрати 163 500 грн на програми ранньої допомоги для дітей з синдромом Дауна. Такі програми діють у Центрі раннього розвитку Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Детальніше…Додати коментар (0)

В Бахмуте прошел чемпионат области по шашкам среди спортсменов-инвалидов

1 26 1 1461565561 z2thkx4ljtk 2. поражением опорно-двигательного аппарата

С 18 по 22 апреля в Бахмуте (Артемовске) Донецкий региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов «Инваспорт» провел чемпионат области по 64-клеточным шашкам среди спортсменов с нарушениями зрения и поражением опорно-двигательного аппарата. Турнир был посвящен памяти инвалида Великой Отечественной войны Анатолия Боева и Дню Победы. В соревнованиях приняли участие 22 участника из 4-х городов:

Детальніше…Додати коментар (0)

На Полтавщині лікар вимагав гроші за надання групи інвалідності

1 25 8 PM225image003 2 2. інвалідності

На Полтавщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі одного з керівників обласної медико-соціальної експертної комісії.

Здирник вимагав 18 тисяч гривень від хворої людини за присвоєння другої групи інвалідності.

Детальніше…Додати коментар (0)

ВР надала пільги постраждалим від ядерних аварій та випробувань

1 25 7 1456306236-8549-chernobyilskaya-aes-pripyat 2. пільги

Верховна Рада України ухвалила Закон про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо усунення дискримінаційного ставлення до громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї) (№3281).

Детальніше…Додати коментар (0)

Члени громадського об’єднання «Джерело життя» презентували мюзикл «Язиката Хвеська»

1 25 6 DSC 3901 2. мюзикл

Ця неймовірна за своїм емоційним змістом подія відбулася за підтримки місії соціальної допомоги дітям Волинської єпархії Української Православної Церкви у Луцькому педагогічному коледжі. Неймовірна, бо навіть не виставу, а – мюзикл талановито зіграли молоді люди з особливими потребами. А насправді вони, як зазначив голова місії Олег Редько, є людьми з великими можливостями.

Детальніше…Додати коментар (0)

Прикарпатцям з особливими потребами розповіли, як знайти роботу

1 25 5 karitas-tsz 2. карітас, неповносправних, інвалідів

Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» 19 квітня зініціював спільну зустріч для своїх підопічних молодих інвалідів та їхніх батьків із представником місцевого Центру зайнятості.

Детальніше…Додати коментар (0)

Рік боротьби за доступність Львова

1 25 4 173994. доступності, маломобільних

Людей на візку не часто побачиш у Львові? Річ у тому, що такі містяни нечасто вибираються на прогулянку Львовом, адже місто практично не пристосоване для них, воно недоступне для них. Останнім часом ця тема набула резонансу. Все почалося з ініціативи громадських активістів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Без зоны доступа

1 31 invalid68086324164. инвалидов

В ежедневных хлопотах и суете мы часто забываем о том, что рядом живут люди, передвижение которых ограничено инвалидной коляской. До начала военных действий в Мариуполе проживало 15 тыс. инвалидов, из них – 1 тыс. 800 детей. Сейчас их значительно больше – за счет переселенцев и тех, кто получил увечья, защищая свою страну от агрессора.

Детальніше…Додати коментар (0)

Місто перешкод: небезпечні пастки для візочників (ВІДЕО)

1 25 2 image 249 2. візочників

Хмельницький. Перешкоди, які непомітні для ока, але дуже відчутні для коліс. У сусідній Польщі проблему вирішили дуже швидко. Одного дня активісти посадили чиновників мерії на візки і попросили їх дістатися роботи без сторонньої допомоги. В Україні на небезпечний експеримент зважилися не владці, а письменниця Ірена Карпа. Жінка пересіла на колеса і спробувала зробити нібито буденні та прості справи: заїхати у підземку та прогулятися містом.

Детальніше…Додати коментар (0)