1 04 1 nezryachi 2. відчинилося життя

Незрячі українські співаки “відчинили життя” у Кракові

Незрячі українські співаки заспівали у Кракові. Концерт відбувся у рамках проекту «Відчинилося життя», що його кілька років тому започаткував оркестр львівського Театру імені Марії Заньковецької під орудою Богдана Мочурада та Львівське відділення УТОСу. У виступі взяли участь майже півсотні незрячих співаків зі Львова, Мукачева, Сімферополя, Полтави, Вінниці, Луцька, Тернополя, Києва і Тбілісі (Грузія).

1 03 6 565913 w 300 2. пострадавших, производстве

Социальная защита пострадавших на производстве – превыше всего – Фонд

Вынужденную оптимизацию для сохранения качества выплат проводит Фонд социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний Украины. Данные меры, со слов руководства Фонда, принимаются для обеспечения стабильной работы Фонда, в частности социальной защиты пострадавших.

1 03 5 27806 real 2. репродуктивного здоров'я, інвалідністю

«Життя вище інвалідності: репродуктивні права та здоров’я жінок з інвалідністю»

Вінницька міська громадська організація «Паросток» протягом 15 років займається захистом прав та інтересів людей з інвалідністю та членів їхніх родин на Вінниччині.

За часи Незалежності України вдалося державним та громадським організаціям зробити чимало позитивних кроків на шляху забезпечення гідного рівня життя людей з інвалідністю…

1 03 4 foto-krishtaleva-hvoroba 2. захворювання

На Хотинщині допомагатимуть діткам, хворим на кришталеву хворобу

У Хотині створена Громадська організація «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей України» – для людей з дуже рідкісним генетичним захворюванням – «недосконалий остеогенез». У народі ця недуга відома як кришталева хвороба.

1 03 3 ea98dff42e9aa550bd664e0b7d269b9d 2. сопровождающих

Харьковчане с нарушением зрения могут воспользоваться помощью сопровождающих

В городе Харькове 1 июля возобновила работу после некоторого перерыва служба сопровождения людей с нарушением зрения.

Как сообщил советник Харьковского городского головы Сергей Москалец, в такой помощи нуждаются сотни харьковчан.

1 22 audiobooks. аудійованих книг, дейзі, незрячих, інвалідів

У Львові ще 10 незрячих навчають методиці виготовлення аудійованих книг у форматі «дейзі»

У місті триває міжнародний шведсько-український проект «Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору». З травня навчання методиці виготовлення аудійованих книг у форматі «дейзі» пройшли десятеро інвалідів по зору. Навчання тривало спершу в Україні (м. Львів), а згодом продовжувалось у Швеції (м. Хапаранда) на базі академії «Svefi».

Перейти до вмісту