Одесские спасатели помогают инвалидам безопасно отдохнуть на пляжах

1 17 1 SAM 0947 2. пляже

На сегодняшний день в Одессе для людей с ограниченными возможностями оборудован ряд пляжей в разных районах города. Так, в Суворовском районе Одессы специально обустроена территория на пляже «Лузановка», в Приморском районе – на пляже «Дельфин», в Киевском районе Одессы – на пляже «Курортный» на 10 ст. Большого Фонтана.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Европе ожирение могут признать формой инвалидности

1 16 6 92173 2. ожирение, інвалідності

Европейский суд высшей инстанции рассматривает дело, решение по которому может стать прецедентным в определении ожирения как формы инвалидности. В суд обратилась Дания с просьбой рассмотреть дело мужчины, ухаживающего за детьми, который утверждает, что был уволен за избыточный вес.

Детальніше…Додати коментар (0)

Корисна інформація для осіб з обмеженими фізичними можливостями!

1 16 5 invalido. інвалідів

Департаментом соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики розроблено буклет “Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Благодаря вмешательству Уполномоченного человеку с инвалидностью восстановлено право на надлежащую социальную защиту и медицинское обслуживание

1 16 4 41878 3. правам человека

К Уполномоченному Верховной Рады Украины по правам человека поступило обращение гражданина Юрия В. из Харьковской области с просьбой обеспечить право его отца, человека с инвалидностью, на надлежащую социальную защиту и медицинское обслуживание.

Детальніше…Додати коментар (1)

З 1 січня діти-інваліди навчатимуться інклюзивно

1 04 1596325 1. особливими освітніми потребами

Верховна Рада внесла зміни до деяких законів України про освіту, що стосуються організації інклюзивного навчання з метою забезпечення конституційних прав і державних гарантій дітям з особливими освітніми потребами, у тому числі дітям-інвалідам, на здобуття якісної освіти та їх інтеграцію в суспільство. Відповідні зміни набудуть чинності 1 січня 2015 року.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Якби не було таких дітей, як наші, чи міг би світ стати добрішим?..»

1 16 2 tort 1 2. дауна, лебедята

На Тернопільщині батьки хлопчиків і дівчаток з обмеженими можливостями об’єднуються, щоб боротися за майбутнє своїх дітей.

– Після народження Іванки знайома зауважила, що мені буде соромно зі своєю донькою надвір вийти. Було важко, але я не звертаю уваги на те, хто що говорить.

Детальніше…Додати коментар (0)