1 29 1 0097 2. людей

Общественный транспорт не готов к перевозке инвалидов

Днепродзержинск. Общественный транспорт города практически не готов к перевозке пассажиров с ограниченными физическими возможностями.

Городской совет сообщает, что сейчас для перевозки таких людей оборудовано лишь 4 единицы из всего подвижного состава.

1 28 8 b9c025b31ab7eec5281c5b68638bf850 1. протез

У Львові почали безкоштовно виготовляти протези для поранених учасників АТО (ВІДЕО)

Перший протез для військовослужбовця, який втратив ногу внаслідок антитерористичної операції, безкоштовно виготовили у Львові.

Інваліди отримуватимуть штучні кінцівки у рамках закону про реабілітацію. Відтак солдатів, які постраждали під час бойових дій на Сході, лікують і протезують за державний кошт.

1 28 7 invalidy 2. інвалідів

Майже всі міністерства порушують законодавство про працевлаштування інвалідів

Громадською організацією «Незламність» проведено дослідження стану дотримання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади вимог законодавства про основи соціальної захищеності інвалідів в частині виконання нормативу працевлаштування інвалідів.

1 28 6 P7155783 1 2. інвалідів

Розрадити зранену душу

Кагарлик. Ми намагалися розрадити зранену душу і тіло молодих людей, хоча ні – дітей, які мають статус молодих інвалідів (вік від 18 до 35 років). Не хотілося б їх так називати, вони дуже-дуже хочуть бути такими, як і їхні однолітки. Хочуть, щоб оточуючі їх розуміли і сприймали, як звичайних людей… Чому почала саме з цього, мабуть, тому, що це наболіле питання для більшості з нас! Називати імена не буду, але маю розказати кілька історій.

1 28 5 ff6d21f505eb36184e7e7a13d722ee72 2. рідкісні недуги

«Харчування доньки – п’ять тисяч гривень щомісяця»

Хворим на рідкісні недуги держава допомагає. Але грошей бракує…

Віталій Усатенко очолює громадську організацію батьків дітей-інвалідів, хворих на фенілкетонурію (важку спадкову недугу). Його доньці – 19 років. Її організм не здатен метаболізувати фенілаланін – одну з двадцяти амінокислот, що входять до складу білка.

1 28 4 ww111016 2. синдромом дауна

«Сонячний» Богданко має шанс стати істориком

Уперше в історії незалежної України тести зовнішнього незалежного оцінювання склав випускник із легкою формою синдрому Дауна. Це — лучанин Богдан Кравчук. За кількістю набраних балів і з урахуванням пільг для інвалідів ІІ групи він має повне право навчатися у виші. І, як запевнили журналістів «Волині-нової» у Східноєвропейському університеті, юнак стане студентом…

1 28 3 821303001406284163 1 2. доступності, маломобільних

У Вишгороді перевірили доступ громадян з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів інфраструктури

У Вишгороді відбулось виїзне засідання обласного комітету доступності, в якому взяли участь перший заступник голови Київської облдержадміністрації Ганна Старикова, в.о.голови Вишгородської райдержадміністрації В’ячеслав Савенок, директор департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Леонід Мартинюк, члени Київського обласного та Вишгородського районного комітетів доступності…

1 28 2 Picture 2. слабозорих, сліпих

Розвиток спілкування для незрячих

На базі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді проведено тренінг для викладачів шкіл області для незрячих і слабозорих. В заході прийняли участь також і представники обласної організації УТОСу.

Перейти до вмісту