Українці – другі на чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону!

1 02 9 10941836 794080213973485 8813029552279387310 n 2. чемпіонату світу

Завершився останній день чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону, що проходив з 23 січня по 1 лютого 2015 року у м.Кейбл, США. Національній паралімпійській збірній команді вдалось вибороти 2 високі нагороди – срібло (відкрита естафета) та бронзову медаль (змішана естафета).

Детальніше…Додати коментар (0)

Порошенко погодив надання додаткової відпустки батькам інвалідів з найтяжчим ураженням здоров’я

1 05 4 deti04 2. дитини

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 120-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень соціальної політики”. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Європейський підхід до зайнятості людей з інвалідністю в Україні

1 02 7 cq5dam 2. інвалідністю, інвалідів

В рамках Спільної Програми агенцій ООН, Міністерства соціальної політики та Національної асоціації інвалідів України «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» відбулася презентація європейського досвіду підтримки зайнятості і працевлаштування людей з інвалідністю, а також обговорення можливості впровадження подібних послуг в Україні.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Києві викрили двох медиків, які вимагали у інваліда 50 тисяч гривень хабара

1 02 6 56996 3. прокуратури

Працівники столичної прокуратури спільно із співробітниками УБОЗ ГУМВС України в м. Києві викрили голову столичної травматологічної медико-соціальної експертної комісії та хірурга «Консультативно-діагностичного центру», які вимагали 50 тисяч гривень неправомірної вигоди. За таку суму медики обіцяли чоловіку (інваліду 2 групи) зробити безстрокову інвалідність.

Детальніше…Додати коментар (0)

Инвалиды могут выбрать: ехать в санаторий за счет государства, или получить денежную компенсацию

1 02 5 Tatiana-Dementieva 2. инвалиды

Татьяна Деменьтьева, начальник отдела по делам инвалидов, ветеранов труда департамента соцзащиты Одесской ОГА провела брифинг на тему «Обеспечение инвалидов, ветеранов войны и труда санаторно-курортными путевками».

Детальніше…Додати коментар (0)

Чернівчанину пророкували спецшколу, а він став економістом

1 02 4 e4d2e5d6 2. сергій новіков

Коли Сергій Новіков народився, йому поставили діагноз – дитячий церебральний параліч. На хлопчика чекали спецшкола, інвалідний візок, ізоляція від світу… Натомість Сергій із червоним дипломом закінчив економфак і зараз допомагає школярам опанувати економіку.

Детальніше…Додати коментар (0)

З турботою про осіб з обмеженими фізичними можливостями

1 15 92219753-FD53 1. зайнятості, floor, indoor, furniture, desk, table, chair, wheelchair. A group of people in a room

Чернівецька обласна служба зайнятості з метою сприяння зайнятості осіб з обмеженими можливостями, надає послуги з організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за професіями, що користуються попитом на ринку праці та згідно з рекомендаціями медико-соціальної комісії. Упродовж 2014 року послугами служби зайнятості з професійного навчання скористалися 114 осіб з обмеженими можливостями.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Лубнах запрацювало соціальне таксі

1 02 2 1-img 1615 2. інваліди

У відділенні соціально – побутової адаптації Лубенського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запровадили нову послугу – соціальне таксі. За допомогою цього спеціалізованого автотранспорту відтепер люди з обмеженими фізичними можливостями матимуть безбар’єрний доступ до майже всіх об’єктів інфраструктури міста.

Детальніше…Додати коментар (0)

Рівне прийматиме чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору

1 02 1 97033 dzy. вадами зору

Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору пройде у Рівному 3-го лютого. Позмагатись за першість приїдуть близько 50 учасників з десяти областей та міста Києва. За словами організаторів – управління у справах молоді та спорту ОДА та регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», мета цього заходу – залучити спортсменів з вадами зору до активних занять фізкультурою та популяризувати дзюдо.

Детальніше…Додати коментар (0)