Уряд запроваджує грошові виплати учасникам АТО для складного протезування за кордоном, – Арсеній Яценюк

1 16 6 108008-23 2. протезування

Кабінет Міністрів України ухвалить постанову, що передбачає можливість грошової виплати розміром до 609 тисяч гривень на протезування за кордоном для осіб, які брали участь в антитерористичній операції. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 4 лютого.

Детальніше…Додати коментар (0)

Хто має забезпечити постраждалих учасників АТО протезами

1 05 5 original-1413803575 2. протезами, протезування, реабілітації

Про те, хто має забезпечити постраждалих учасників АТО протезами, «РК» розповів голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

Детальніше…Додати коментар (0)

Працевлаштування як… реабілітація

1 05 4 8gospital 2. інвалідністю, інвалідів

В Україні пропонують впровадити супровід на робочому місці для військових, які дістали інвалідність у зоні АТО. Що для цього треба?

Виключення людей з інвалідністю з ринку праці обходиться країнам зі слабо розвинутою економікою в 7% ВВП щорічно. Це стосується й України, оскільки дискримінація при влаштуванні на роботу в нас стосується і віку, й статі, й інвалідності.

Детальніше…Додати коментар (1)

В Арцизе начала работу комиссия по координации помощи инвалидам-переселенцам

1 23 6 30349-1u 2. помощи

В Арцизской райгосадминистрации откликнулись на обращение областной власти ко всем южным районам Одесской области с просьбой помочь беженцам с Донбасса.

В Арцизе создана комиссия по координации помощи инвалидам-переселенцам. Особенно это касается наиболее уязвимой категории – инвалидов-колясочников и пожилых больных людей.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ігор Жданов: «Наша паралімпійська збірна повернулася з чемпіонату світу із лижних гонок та біатлону з яскравим та достойним результатом»

1 05 2 108 2. інвалідів

У вівторок, 3 лютого Національна паралімпійська збірна України з зимових видів спорту повернулася з чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону, що проходив в місті Кейбл (США). В урочистій зустрічі збірної, яка відбулася в аеропорту «Бориспіль», взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, президент Національного комітету…

Детальніше…Додати коментар (0)

При поддержке Дениса Дзензерского в Украине впервые прошли соревнования среди мужчин на инвалидных колясках

1 05 1 SIO 2174 2. инвалидных колясках

1 февраля 2015 г. в Харькове прошел международный турнир по каратэ «Kharkiv Open-2015». Организаторами соревнований выступили СК «Вагр» и Украинская Федерация Каратэ.

Более 400 спортсменов из 31 клуба боролись за награды. В результате первое общекомандное место завоевал клуб «Сегун», второе – СК «Чемпион» из Киева, третье – харьковский клуб «Вагр».

Детальніше…Додати коментар (0)