В ООН призвали обеспечить права и возможности людей с синдромом Дауна

1 23 6 03-20-2015Down Syndrome 2. синдромом дауна

Во Всемирный день людей с синдромом Дауна Генеральный секретарь ООН Пан Ги Мун призвал выступить в защиту самостоятельности и независимости людей с синдромом Дауна, в том числе в защиту их права делать собственный выбор.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інваліди – рівні члени суспільства. Чи так? (ВІДЕО)

1 23 5 index 2. інвалідів

Київ. 21 березня об 11.00 круглий стіл на тему: «Стан соціальної захищеності інвалідів в Україні: декларація і реальність». Захід присвячений 25-річчю з моменту прийняття Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів».

Детальніше…Додати коментар (0)

Центр соціально-психологічної реабілітації «Гармонія» справив новосілля в новому приміщенні європейського зразка

1 23 4 DSC 0351 2. реабілітації, функціональними обмеженнями

Вінниця. 19 березня Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» розпочав працювати у новому приміщенні, яке повністю адаптоване для користування людей з особливими потребами та обладнане устаткуванням, яке допомагатиме у реабілітації людей з інвалідністю. На відкриття прийшло багато гостей, керівництво міської та обласної влади, а також депутати міської ради.

Детальніше…Додати коментар (0)

Батьки дітей Сонця щодня борються за гідне існування і майбутнє своїх малюків

1 23 3 діти-1 2. синдромом дауна

На Полтавщині для дітей із синдромом Дауна розробляють індивідуальні програми та навчають їх за спеціальною методикою. Про особливий підхід – Лідія Ритченко.

У Полтавському дошкільному навчальному закладі №41 «Гніздечко» навчають дітей, які потребують спеціальної психолого-педагогічної допомоги і організації особливих умов для їхнього виховання…

Детальніше…Додати коментар (0)

Ланівчанка, бізнес-леді з інвалідністю побувала у клубі «Жіноча справа»

1 23 2 ланівці-клуб-18.03.2016-4-640 1 2. квітів

Історія приватного підприємця Мирослави Зінкевич, інваліда, колишньої безробітної, може слугувати прикладом волі, активності, цілеспрямованості та мотивації до успіху. Перебуваючи у 2014 році на обліку в Лановецькому районному центрі зайнятості, Мирослава розробила та відмінно захистила бізнес-план «Роздрібна торгівля квітами» та отримала стартовий капітал у вигляді одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Львові ГО «Розвиток Громади» провів турнір з бочче для людей на візках (ФОТО)

1 23 1 dsc 0324 eb475 1 2. бочче

У минулі вихідні в холі торгово-розважального центру «Кінг Крос Леополіс» серед людей з особливими потребами відбувся турнір з параолімпійського виду спорту «бочче». Це перший етап масштабного проекту для особливих людей “Рекреаційні ігри”.

Детальніше…Додати коментар (0)