1 24 1 296855 2. інвалідністю, інвалідів

Працевлаштування людей з інвалідністю

В Шосткинському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Працевлаштування людей з інвалідністю» для керівників та представників кадрових служб ПОУ, в якому взяли участь 11 роботодавців.

1 23 8 michael-schumacher 2. шумахер

Шумахер может навсегда остаться инвалидом – врач

Легендарный автогонщик Михаэль Шумахер, вышедший из комы, в которой находился больше полгода, может навсегда остаться инвалидом. Такое мнение высказал нейрохирург одной из клиник Цюриха Эрих Ридерер.

1 23 7 0e7e8e73f2fb2a6d21fb4837f9f0019f 2. болельщики

Скандал: Бразильское чудо, инвалиды “исцеляются” на матче ЧМ 2014

В Бразилии на чемпионате мира по футболу вспыхнул новый скандал со стороны организаторов всемирного праздника футбола. Бразильская газета Globo Esporte опубликовала фото мошенничества среди бразильских болельщиков. На местах предназначенных для людей инвалидов сидели вполне здоровые люди, которые не сдержались празднуя гол сборной.

1 23 6 p6189043 2. інваліда, інвалідності

Інвалідність не потрібно буде щороку підтверджувати

Комітет з питань охорони здоров’я рекомендує парламенту прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до деяких законів щодо окремих питань проведення медико-соціальної експертизи.

1 23 5 amer 2. инвалидов, реабилитации

Все люди созданы равными

К классическим суме и тюрьме, от которых народная мудрость советует не зарекаться, вполне можно добавить и инвалидность. Никто не застрахован от врожденных сбоев в организме, несчастных случаев, тяжелых заболеваний, которые приводят к ограничению физических и психических возможностей. Насколько полноценной в такой ситуации будет дальнейшая жизнь человека, во многом зависит и от него самого…

1 03 invalid 3. пасажирського

Уроки делікатності

Нещодавно в структурних підрозділах пасажирського господарства Одеської залізниці були проведені заняття про порядок оформлення проїзду та обслуговування дітей-інвалідів. Подібні теми відпрацьовуються двічі на рік: напередодні зимових та літніх канікул, під час яких помітно збільшується кількість пасажирів, в тому числі і представників даної категорії.

1 23 3 dzoba 1 2. роксолана дзьоба-балян

Мама у візочку

Навіть якщо жінка є інвалідом, користується візком чи милицями, вона все одно жінка і повинна народити дитину, бо це її призначення. Про досвід материнства – у трьох жіночих розповідях.

Коли мама вперше пригортає до себе новонароджене маля, заглядає в його оченята, то гостро відчуває, яке диво сталося в її житті.

1 23 2 114 1. инвалид

Духовні ліки від «Шансу»

Одеса. Благодійний фонд «Молодий інвалід» запустив проект «Православно-просвітительський клуб «Шанс». Перше заняття відбулося 14 червня.

За задумом організаторів, молоді люди навчатимуться в інтегрованих групах — інваліди разом із здоровими. Саме за таким принципом працює створений торік у провулку Маяковського, 7…

Перейти до вмісту