ЗМІ відіграють ключову роль у залученні людей з інвалідністю до процесу прийняття рішень – експерти

1 04 6 federal-grants-disabled-giving-deserve-disabilities 2. інвалідністю

Професійне висвітлення у медіа проблем людей із інвалідністю допоможе руйнувати стереотипи щодо них.

На цьому наголошували учасники семінару, під час якого підводили підсумки проекту Британської Ради в Україні «Інклюзивні рішення для рівноправного та відповідального суспільства».

Детальніше…Додати коментар (0)

«Перешкоди для інвалідів починаються після відкриття дверей квартири» – Щебетюк (ВІДЕО)

1 04 5 395124221 2. пандус, інвалідністю

Нещодавно громадські активісти започаткували ініціативу «Доступно.UA» – це моніторинг різноманітних закладів на їхню доступність для людей з інвалідністю. Співзасновник ініціативи, чемпіон України з плавання, учасник резерву паралімпійської збірної зі стрільби з лука Дмитро Щебетюк запевняє: виходити в місто, ходити на концерти та в кафе людям з обмеженими можливостями можна і треба, не зважаючи на перешкоди.

Детальніше…Додати коментар (0)

Олександр Лисенко: У Сумах створять унікальне відділення відновлювального лікування

1 04 4 1451469889 32573b 2. відділення

У бюджеті 2016 року передбачено 250 тис. грн. на виготовлення проектної документації для створення комплексу відновлювального лікування на базі Сумської дитячої лікарні Святої Зінаїди.

Міський голова Олександр Лисенко та профільний заступник Степан Пак оглянули будівлю майбутнього відділення.

Детальніше…Додати коментар (0)

Вознесенский горсовет озаботился оснащением общественного транспорта пандусами для инвалидов

1 04 3 Луков 2. пандусами

29 декабря мэр Вознесенска Виталий Луков провел совещание с заместителем городского головы по вопросам исполнительных органов совета Натальей Сербенюк, руководителями управлений социальной защиты населения, жилищно-коммунального хозяйства, отдела экономики исполкома Вознесенского городского совета, главным специалистом Отдела градостроительства и архитектуры и представителем…

Детальніше…Додати коментар (0)

Є бажання працювати – буде і робота

04 2 30249 2. центру зайнятості

Людям з інвалідністю в сучасних умовах важко конкурувати на ринку праці. Звернувшись до державної служби зайнятості, такі громадяни отримують комплекс соціальних послуг, направлений на сприяння їхньому працевлаштуванню. Так сталося й у випадку Тетяни Котляревської з Носівки.

Детальніше…Додати коментар (0)

Мистецтво особливих (ВІДЕО)

1 04 1 249352224785 2. гуртка

Інвалідний візок чи сліпота – не вирок. Із фізичними вадами можна стати успішним актором і, навіть, їздити на гастролі. У Черкасах ось вже 5 років як існує театральний гурток під назвою «Натхнення». Всі його учасники – люди з особливими потребами. Попри труднощі, вони щодня відшліфовують свої акторські вміння і мріють про велику сцену.

Детальніше…Додати коментар (0)