Громадські об’єднання інвалідів обговорили практичні шляхи виконання Меморандуму про співпрацю з Урядом

1 28 kruglyi stil 26112013 2. інвалідів

26 листопада 2013 року під головуванням Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка відбулося засідання круглого столу «Про виконання завдань, передбачених Меморандумом про співпрацю між Урядом та всеукраїнськими громадськими об’єднаннями інвалідів». До роботи круглого столу було залучено широке представництво громадських організацій інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Українські суди практично недоступні для маломобільних груп населення

1 28 1385205611 2. доступності, інвалідністю

Українські суди практично недоступні для маломобільних груп населення – саме такий висновок зробили координатори Всеукраїнської кампанії «Правосуддя без бар’єрів», оприлюднивши результати моніторингу 72 українських судів у 16 областях України. Окрім фізичних бар’єрів, є чимало безглуздих правил і заборон, які ускладнюють для громадян реалізацію свого права на справедливий суд.

Детальніше…Додати коментар (1)

Реабілітація дітей-інвалідів має бути комплексною, тоді вона стає набагато результативнішою

1 28 image226 2. дітей-інвалідів, реабілітації

Про це говорили учасники засідання міжвідомчої координаційної ради з питань ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Зібрання проходило на базі обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Це один з семи подібних закладів на Житомирщині. Його директор Лариса Дорошенко розповіла, що повноцінно центр працює три місяці:

Детальніше…Додати коментар (0)

На Миколаївщині вчителі-реабілітологи пройшли майстер-класи

1 28 image 2. дітей-інвалідів, реабілітації

26 листопада у Державному комплексі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулось засідання “круглого столу” та презентація «Сучасні реабілітаційні технології – запорука підвищення ефективності реабілітаційного процесу» за участі вчителів-реабілітологів, вчителів-логопедів, психологів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Под крылом у ангелов

1 28 295 2. образования, обучения

Донецкий Центр профессионально-технического образования – единственное учебное заведение области, в котором подростков с ограниченными физическими возможностями обучают рабочим профессиям с широким диапазоном выбора.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Івано-Франківську відбувся бал для людей з обмеженими можливостями

1 28 m DSC 1091 2. обмеженими фізичними можливостями

У Прикарпатському університеті відбувся уже традиційний «Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями».

Більше 50 пар кружляли у вальсі, танцювали запальний рок-н-рол та народні українські танці.

Детальніше…Додати коментар (0)