Буковинка малює картини зубами, а на комп`ютері працює ногами

1 31 6 image1 1 2. оксана попадюк

У 29-річної Оксани Попадюк із села Виженка, що на Вижничиині, хворіє на дитячий церебральний параліч. Жінка не ходить і практично не рухає руками. Та попри це малює картини, тримаючи пензлик у зубах, пише вірші, працює на комп’ютері… ногами.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Тернополі відкрили центр фізичної реабілітації (ВІДЕО)

1 31 5 0b4386bf650e33255b3a9be57beb180c 2. реабілітації

Профіль діяльності центру – допомогти людям бути здоровими.

Масажист-реабілітолог Катерина Савчук розповіла про можливості, які надає реабілітаційний центр.

– Реабілітаційний центр має справу з хворими людьми із пост-захворюваннями. Ми займаємося реабілітацією.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як живеться дітям з інвалідністю в українських селах?

1 27 4 invalid 3. дитина

12-річний хлопчик із діагнозом гідроцефалія (захворювання головного мозку) Олексій Скоропадський на місяць отримує всього 380 гривень соціальних виплат як інвалід з дитинства.

Хлопчик не ходить і пересувається на інвалідному візку, а за свої юні роки Олексій пережив уже 7 операцій. Мешкає він у селі Здорівка, що на Васильківщині, а опікується ним 64-річна…

Детальніше…Додати коментар (1)

В Киеве появится карта доступности для людей с инвалидностью

1 27 1 173994 2. людей

Активисты намерены запустить он-лайн ресурс который покажет проблемы с безбарьерной средой в Киеве. Об этом рассказала представитель организации “Підмога.інфо” Виктория Онищенко.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Львові депутати пересіли у візочки для неповносправних

1 30 2 51123894522 2. доступності, неповносправних

29 грудня у Львові декілька депутатів і чиновників Львівської міської ради пересіли у візки для неповносправних та спробували подолати дорогу від Апеляційного суду Львівської області до Ратуші. Перед ними були поставлені кілька завдань: заїхати на Галицький ринок і спробувати там щось купити, переїхати через підземний перехід на площі Галицькій, зайти в Ощадбанк і отримати консультацію чи оплатити квитанцію, спробувати…

Детальніше…Додати коментар (0)

Знайшла себе на ринку праці

1 31 1 PM282image002 2. центру зайнятості

Кажуть, хто хоче працювати, той шукає можливості, а хто не хоче – знаходить причини. Ось так і в непростій ситуації безробіття: в одних населених пунктах господарювати залишилися діти та літні люди (працездатне населення подалося на заробітки), в інших – у кожній хаті повноцінна родина, і мають справу до душі, яка гарантує стабільні заробітки й родинний добробут.

Детальніше…Додати коментар (0)