Українці мають ставитися до людей з інвалідністю, як до рівних – опитування (ВІДЕО)

1 07 8 30 2. інвалідів

У Міжнародний день людей з інвалідністю кореспондент УНН вирішив запитати киян та гостей міста, чи вважають вони столицю України комфортною і пристосованою для тих, хто має особливі потреби.

Люди переконані, що в Україні загалом, а в столиці зокрема мало місць, адаптованих для людей на візках.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Україні вкрай необхідна реформа реабілітаційної медицини – фізіотерапевти, волонтери і учасники Української асоціації інвалідів АТО

1 07 7 SCH 0976- 2. реабілітації, інвалідів

В Україні вкрай необхідна реформа реабілітаційної медицини. У класифікацію потрібно включити такі професії як «фізичний терапевт» та «ерготерапевт». Попри попередню згоду на це міністерств охорони здоров’я, соціальної політики, освіти і науки, цей процес гальмується. Таку думку висловили фізіотерапевти, волонтери і учасники Української асоціації інвалідів АТО під час дискусії в Українському кризовому медіа-центрі.

Детальніше…Додати коментар (0)

Кількість дітей інвалідів в Україні щороку зростає (ВІДЕО)

1 07 6 5219344478 2. дітей

Більшість із них вчаться в інтернатах, на які витрачають 6 мільярдів гривень. При чому більшість грошей іде на утримання будівель, а не на потреби дітей. Із 151 тисячі дітей можливість ходити до звичайних шкіл мають трохи більше 2 тисяч школярів-інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

У 2016 році залізничні об’єкти стануть доступнішими для людей з інвалідністю

1 07 5 карта-ждпостроили-для-инвалидов 2. інвалідністю

Згідно з Програмою зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури на 2016 рік, передбачено інвестувати 1,5 млрд гривень, щоб зробити залізничний транспорт більш зручним та доступним. Причому якщо раніше облаштовувалися великі вокзали й об’єкти, то новою програмою передбачено зробити комфортнішими для осіб з обмеженими можливостями й дрібніші залізничні об’єкти.

Детальніше…Додати коментар (0)

Замечательный ролик к Международному дню инвалидов (ВИДЕО)

1 07 4 7139542792 2. инвалидов

Что можно подарить человеку с инвалидностью? Конфеты, блокнотик, телефон, компьютер … Да, это хорошие подарки, но все не то.

Людям нужны люди – их забота, внимание, понимание и поддержка. А еще, чтобы их принимали такими, как они есть – с недостатками и достоинствами, красивыми и не очень…

Детальніше…Додати коментар (0)

Історія успіху: спробувала стати підприємцем. Вийшло!

1 07 3 Марчишин--cfqn-1 2. райцентру зайнятості

Сприяння безробітним у започаткуванні підприємництва – один із пріоритетних напрямків діяльності Підволочиського райцентру зайнятості, який лише у 2015 році допоміг відкрити власний бізнес 12 мешканцям району.

Детальніше…Додати коментар (0)

Історія успіху: як Іван Бернась знайшов роботу за сприяння служби зайнятості

1 07 2 Іван-Бернась2 2. іван бернась

Як свідчить досвід, значно швидше знаходить місце праці той, хто наполегливо його шукає. Людям із вадами здоров’я також потрібно пристосовуватися до ринкових умов, вимог працедавців, не зациклюватися на своїх недоліках, а сміливо будувати свою кар’єру.

Яскравий приклад – клієнт служби зайнятості з Тернопільщини Іван Бернась, який має інвалідність по зору.

Детальніше…Додати коментар (0)