«Электрон» позаботился об инвалидах

1 08 1 DSC 1787 1 2. троллейбус

Во Львове состоялась уже седьмая ежегодная выставка-ярмарка «Львовский товаропроизводитель». На экспозиции, в частности, представили первый троллейбус марки «Электрон», изготовленный совместным украинско-немецким предприятием «Электронтранс».

Детальніше…Додати коментар (1)

Папа Франциск зустрівся з членами Італійського Паралімпійського Комітету

1 07 6 1 0 829151 1 2. папа

Спортсмени-інваліди є великим прикладом того, як спорт допомагає долати бар’єри, а тому він може стати нагодою для сприяння «культурі включення». На це звернув увагу Папа Франциск, зустрічаючись у суботу, 4 жовтня 2014 р., у Ватикані з делегацією Італійського Паралімпійського Комітету.

Детальніше…Додати коментар (0)

Харьковский центр реабилитации детей-инвалидов помогает детям переселенцев. И празднует юбилей (ВИДЕО)

1 07 5 thumb-article--779b 2. дітей-інвалідів, реабілітації

В цих стінах виховуються люди з особливим здоров’ям. І так вже протягом десяти років. Міський центр реабілітації дітей-інвалідів “Промінь” святкує ювілей. Нині спеціалісти допомагають ще й дітям переселенців з Донецької та Луганської області. За місяць перебування тут у центрі, розповідає Валерій з Донецька, сина не впізнати.

Детальніше…Додати коментар (0)

Католики презентовали в Украине модель социализации инвалидов на опыте общины Лярш

1 07 4 1412343306 0 1 2. лярш, инвалидов

На седьмой Экуменической Социальной Неделе 3 октября в Украинском католическом университете во Львове состоялся круглый стол «Модели социализации инвалидов на опыте общины Лярш».

Детальніше…Додати коментар (0)

В Виннице систему помощи детям с аутизмом создадут их же родители

1 07 3 P1030387-3 2. аутизмом

Леонид Зиньковский и Олеся Самойленко на сегодня знают об аутизме почти все – куда они только не обращались и что не пробовали, чтобы помочь своему сыну Игорю. Дело в том, что у мальчика в раннем детстве диагностировали аутизм. Сейчас ему 9 лет, семья потратила накопленные сбережения и распродала все, что только можно было.

Детальніше…Додати коментар (0)

Найбагатші люди на світі

1 07 2 DSC 7258 11111 2. любов

Ця пара особлива. Від них є чого повчитися. Спостерігаючи, з якою ніжністю Віталик турбується про Віку, починаєш розуміти, що таке справжня любов. Недарма ж нареченим для перевірки міцності почуттів радять уявити другу половинку інвалідом. Чи буде таким же палким кохання? Дивлячись на Віку й Віталика, бачиш живий приклад справжнього подружнього життя – такого, яке має бути. Жертовного, наповненого любов’ю та взаємодопомогою.

Детальніше…Додати коментар (0)