Аби не програти у війні з інсультом, треба полюбити себе

1 29 800054m 2. ендоваскулярної нейрорентгенохірургії, інсульт

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультом. У цей день в різних країнах світу проводять соціально-просвітні, наукові заходи, спрямовані на привернення уваги населення до стану свого здоров’я.

Детальніше…Додати коментар (0)

Полноценная жизнь после ампутации

1 29 005 2. наталья скороход, мастэктомию, молочной железы, реабилитации

20 лет назад Наталье Скороход поставили диагноз – рак молочной железы. Она победила болезнь и теперь помогает то же самое сделать другим женщинам. Наталья Михайловна – учредитель и вице-президент Запорожской городской общественной организации инвалидов “Победим рак” и директор ортопедического салона “Галатея”.

Детальніше…Додати коментар (1)

Сотрудники Центра социальной реабилитации для детей-инвалидов в г.Горловка приняли участие в І Международной научно-практической конференции

1 29 kuc 2 2. конференция

24-25 октября 2013 года в Горловском институте иностранных языков прошла І Международная научно-практическая конференция: «Практическая психология XXI столетия: проблемы и перспективы».

Детальніше…Додати коментар (0)

Аутизм – не вирок: куди звернутись по допомогу у Кіровограді?

1 29 70 0. оксана чеканова, дітей

Коли на світ з’являється довгоочікуване маля, люблячі батьки готові здувати з крихітки пилинки, аби вона була здорова і щаслива. Проте часом життя вносить корективи і батькам доводиться усвідомлювати – дитина хвора зовсім не з їхньої вини, а швидше всупереч їй. Що робити тоді?

Детальніше…Додати коментар (0)

Програма Flex 2013

1 29 IMG 9107 1 2. flex, особливими потребами

17 жовтня в школі 168 міста Києва, відбулася презентація програми Флекс 2013. Програма – це міжнародний обмін, в якому можуть взяти участь старшокласники з особливими потребами. Презентацію проводила Наталія Скотар, представник цієї програми в Україні. Вона детально розповіла про програму, умови участі та про дітей, які брали в ній участь.

Детальніше…Додати коментар (0)