Гранти для сприяння захисту прав людей з інвалідністю

1 31 7 30349-1u 3. захисту прав

Конкурс здійснюється у рамках Проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER) та спрямований на підтримку громадських ініціатив, що сприяють захисту прав людей з інвалідністю.

Основними пріоритетними сферами цього конкурсу є адвокаційна та просвітницька діяльність у проблематиці прав інвалідів. Разом з тим, згідно до тексту оголошення, проектні заявки можуть…

Детальніше…Додати коментар (0)

Как инвалиду, не имеющему права на пенсию, получить справку для льгот?

1 28 5 1shut 2. інваліда

Минсоцполитики утвердило Порядок выдачи справки для получения льгот инвалидами, которые не имеют права на пенсию или социальную помощь. Об этом говорится в приказе от 21 сентября 2015 года № 946.

Детальніше…Додати коментар (0)

Методична допомога батькам, які навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку

1 28 4 f-ukku-r-3 3 2. порушеннями психофізичного розвитку, інвалідів

Протягом 22-23 жовтня 2015 року у Києві Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» в Інституті корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова провела ІІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Методична допомога батькам, які навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку».

Детальніше…Додати коментар (0)

Тема людей з інвалідністю в сучасній українській літературі

1 28 3 metelyki v kryjanyh pantsiryah2 2. оксана радушинська, неповносправних, інвалідністю

Процеси демократизації українського суспільства за часів незалежності виявляються не лише на політичному і соціальному рівнях, а й у мистецтві. Йдеться не лише про новітні форми мистецтва – перфоманси, фестивалі, презентації, майстер-класи, благодійні акції, форуми, а й про інші ракурси бачення давно відомих проблем.

Детальніше…Додати коментар (0)

За сприянням Волноваського районного центру зайнятості працевлаштовані 19 осіб з обмеженими фізичними можливостями

1 28 2 IMG 20151026 105156 2. обмеженими фізичними можливостями

Одним з основних завдань, яке стоїть перед фахівцями Волноваського районного центру зайнятості – є надання кваліфікованих послуг особам з обмеженими фізичними можливостями.

Детальніше…Додати коментар (0)

Служба зайнятості для осіб з особливими потребами

1 28 1 26.10.15 09 DSC03567 2. особливими потребами

Крижопіль. Право на працю – одне з основних прав людини, визнаних міжнародними актами і чинним українським законодавством. Воно поширюється й на осіб, які мають інвалідність. Громадянам з особливими потребами забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом.

Детальніше…Додати коментар (0)