В Бердянську встановлено 12 пристроїв звукового оповіщення пішоходів

1 29 1 svetofor 2. звукового оповіщення

Протягом поточного місяця комунальне підприємство «Міськсвітло» (директор Василь Федосов) працювало над модернізацією світлофорних об’єктів міста на перехрестях пр.Пролетарського – вул. Рози Люксембург та вул. Орджонікідзе – вул. Димитрова.

Детальніше…Додати коментар (0)

В “Nike” представили кроссовки для инвалидов (ВИДЕО)

1 29 5 9132 2. кроссовки

Nike представили новую модель обуви для людей с ограниченными возможностями.

В компании анонсировали разработки таких кроссовок три года назад, когда в сети стало хитом видео о мальчике с церебральным параличом, который не смог завязать шнурки на кроссовках.

Детальніше…Додати коментар (0)

Как справиться родителям хронически больных деток? Советы психолога

1 05 4 deti04 2. жизнь

У них одна жизнь на двоих. Именно так зачастую живут родители, у которых неизлечимо болен ребенок. Жизнь превращается в решение одной задачи – облегчить существование и ему, и себе. Мама или папа сливаются со своим чадом в одно целое, берут на себя тяжелейшую ношу. Всецело отдавая себя, растворяются в проблеме.

Детальніше…Додати коментар (0)

Обласний Центр медико-соціальної експертизи пропонує реорганізувати службу

1 29 3 DSC 0348 2. реабілітації, інваліда, інвалідності

Старіння населення, поява випадків каліцтва та психічних порушень внаслідок збройного конфлікту на сході країни – все це призводить до збільшення кількості інвалідів. Лише у Черкаській області близько 95 тис. осіб мають статус інвалідів. Всім цим людям необхідна повноцінна реабілітація, яка б підвищила якість їхнього життя та повернула їх у суспільство.

Детальніше…Додати коментар (1)

Навчання інвалідів та учасників бойових дій у Кам’янець-Подільському планово-економічному технікумі-інтернаті

1 29 2 1 2. навчання

Управління соціального захисту населення Переяслав – Хмельницької райдержадміністрації інформує, що адміністрація Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату запрошує для навчання осіб, які є інвалідами дитинства, інвалідами І-ІІІ груп віком до 35 років, учасників бойових дій які за віком та освітою можуть навчатися в технікумі-інтернаті.

Детальніше…Додати коментар (0)