Моменти з життя «Дивосаду» (ВІДЕО)

1 28 5 30-09 2. дивосаду

Побороти зимову депресію допоможе незвичайний театр, який існує в Чернігові вже багато років. У «Дивосаді» актори різного віку і з різними можливостями. Ви можете побороти свій поганий настрій, просто побувавши на репетиціях. Їх прем’єри збирають повні зали будинків культури, а з фестивалів вони повертаються переможцями.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Луганську відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації

1 23 6 1259852835136180b 2. засобів реабілітації

На базі Комунальної Установи «Луганський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації.

Детальніше…Додати коментар (0)

Відбувся обласний семінар директорів дошкільних навчальних закладів, у яких можливе впровадження інклюзивного підходу до навчання

1 28 3 371 2. инклюзивного, особливими освітніми потребами

Днями на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся обласний семінар на тему «Створення інклюзивного освітнього простору в дошкільному навчальному закладі» для директорів дошкільних навчальних закладів, у яких можливе впровадження інклюзивного підходу до навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами. Захід відбувся під гаслом «Вже сьогодні ми творимо завтра».

Детальніше…Додати коментар (0)

Ужгородські учні з обмеженими фізичними можливостями вчитимуть безкоштовно англійську мову

1 28 2 izuchenie-angliiskogo. обмеженими фізичними можливостями

У вівторок, 25 лютого 2014 року у приміщенні актового залу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося урочисте відкриття Програми стипендій з вивчення англійської мови для учнів старших класів м.Ужгорода.

Детальніше…Додати коментар (0)

Незламність духу в творчості

1 28 1 in-text-Изображение-278 2. бібліотеки, діти

«Незламність духу в творчості» – саме таку назву має цикл заходів Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка, присвячених творчості людей з обмеженими можливостями та особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)