Вихованці Запорізького дитячого будинку-інтернату – переможці Національного турніру з футболу

1 03 1 8175241 2. інтернату

Команда вихованців Запорізького дитячого будинку – інтернату, підпорядкованого Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, посіла перше місце у Національному турнірі з футболу Спеціальної Олімпіади України.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Хорошевському геріатричному пансіонаті відкрили відремонтоване відділення для проживання переселенців з обмеженими можливостями

1 02 8 73987124 2. переселенців

28 травня в Хорошевському геріатричному пансіонаті (Харківський район) урочисто відкрили відремонтоване відділення, де будуть проживати тимчасово переміщені особи з обмеженими фізичними можливостями. У відкритті нового приміщення для переселенців взяли участь заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична, перший заступник голови Харківської облради Олена Олешко, представники Проекту Європейського Союзу та Програми…

Детальніше…Додати коментар (0)

Робота для переселенця з інвалідністю – складно, але реально

1 06 2 trudoustrojstvo-invalidov. робота

Сарни. У зв’язку зі складною ситуацією на Сході країни в нашій державі з’явилися проблеми, які нам, як соціальним працівникам, треба навчитися вирішувати якісно та оперативно. Серед них – соціальний захист вимушено переміщених осіб, в тому числі їх працевлаштування.

Детальніше…Додати коментар (0)

Пандус или суд?! Общественники обещают засудить 200 аптек, в которые нет доступа инвалидам

1 02 5 druma-latypov1 2. доступності, инвалидов

Общественные активисты, защищающие права людей с особыми потребностями, обещают подать в суд на 200 одесских аптек, если те не оборудуют свои входы пандусами и иными средствами, позволяющими инвалидам без проблем попасть в эти заведения.

Детальніше…Додати коментар (0)

Мукачівські інваліди вимагають від влади вирішення проблем особливих людей

1 02 4 d5727a4-img-2300 2 2. інвалідів

29 травня в малому залі засідань Мукачівської ратуші відбулася зустріч голів ГО людей з особливими потребами та представників міської влади та структурних підрозділів.

Зустріч ініційована головами організацій інвалідів з метою вирішення проблемних питань людей з особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Свято Піци для особливих дітей

1 02 2 IMG 5524 2 2. діти

Кіровоград. Хто не любить піцу? Ця італійська страва одне з найулюбленіших для дітвори та дорослих. А піца, що приготовлена власноруч – це набагато смачніше і приємніше.

На передодні Дня захисту дітей в затишному ресторані “Сорренто” діти з особливими потребами навчалися пікантному майстер-класу – маленькі кулінари разом з пицейолами навчалися готувати…

Детальніше…Додати коментар (0)