Люди з обмеженими фізичними можливостями шукали своє кохання у Вінниці

1 23 1 87118bfb15564c415136cf8ce002afc3 XL 2. обмеженими фізичними можливостями, інвалідів

Люди з обмеженими фізичними можливостями шукали собі другу половинку на всеукраїнському інтегрованому етнографічному фестивалі «Кохання з першого погляду», який відбувся 21 червня на території півострова «Бригантина».

Детальніше…Додати коментар (0)

Непрацюючим пенсіонерам та інвалідам будуть автоматично нараховувати субсидії

1 19 6 1401784669 vr. инвалидам, субсидії

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (щодо нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам) (№2676).

За дане рішення проголосували 229 із 269 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі. Голосування проводилося кілька разів, бо не вистачало голосів для позитивного результату.

Детальніше…Додати коментар (0)

Прес-конференція: “Соціальна політика в Україні та становище інвалідів сьогодні” (ВІДЕО)

1 22 7 7938521 2. інвалідів

Київ. 19 червня о 13.30 відбулася прес-конференція: “Соціальна політика в Україні та становище інвалідів сьогодні”.

Організатори: Укрінформ, ГО ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів».

Детальніше…Додати коментар (0)

«Нерентабельна» реабілітація

1 22 6 1434639554 aDSC 0813 2. інвалідів

Багато із тих, хто під час однієї з сесій прийшов із протестними плакатами до Хмельницької міської ради, навряд чи знайомий не тільки з усіма юридичними тонкощами проблеми, а навіть формальним боком цієї історії — не всі розбираються у ділових паперах. Але вони знають одне: їм знову буде ні з ким поспілкуватись, разом провести час, ні у кого повчитись, нікому розказати про свої проблеми.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Сумах діє безоплатний пункт прокату засобів реабілітації

1 13 2 sredstva reabilitacii 2. реабілітації

На базі комунальної установи Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування надання соціальних послуг «Берегиня» працює пункт прокату засобів пересування та реабілітації.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Львові відкриють перший спецклас, у якому будуть навчатись діти з особливими потребами

1 22 4 jumultithumb joomla-ua.org 2. дітей

Вже у вересні цього року у Львові стартує пілотний проект – «Нові навчальні можливості для дітей з особливими потребами», ініціаторами якого є навчально-реабілітаційний центр «Джерело» з департаментом гуманітарної політики ЛМР. Львівська спеціалізована школа «Надія», у якій провели ремонтні роботи, включена до проекту відкриття спеціального класу для дітей з легкою розумовою відсталістю та стане першим навчальним…

Детальніше…Додати коментар (0)

Профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами

1 22 3 16092013025 2. особливими потребами, інвалідністю

У приміщені Крижопільського районного центру зайнятості пройшов профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Перед учасниками заходу виступила директор районної служби зайнятості Любов Андріївни Войтенко. Вона ознайомила учасників заходу з послугами служби зайнятості, додатковими гарантіями…

Детальніше…Додати коментар (0)

Майже 850 візків для українців з особливими потребами надіслали благодійники з Канади

1 22 2 IMG 0436 1 2. особливими потребами, інвалідних візків

У квітні 2014 року в Карітасі України стартував пілотний проект «Візки для людей з особливими потребами». Ініціатором і донором благодійної ініціативи виступила організація «Лицарі Колумба» з Канади (The Knights of Columbus British Columbia Canada) завдяки підтримці та сприянню Канадського фонду інвалідних візків (The Canadian Wheelchair Foundation).

Детальніше…Додати коментар (0)